Обирай пісні. Визначай переможця

Третій канал "Культура"

Українське Радіо "Культура" (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

Радіо "Культура" - це радіо насамперед для тих, хто любить музику, літературу, театр, кіно і прагне долучитися в інтерактивному ефірі до обговорення найширшого спектру тем  за участю відомих  діячів культури і мистецтва -  знаковими постатями в Україні. 

Слухаючі Радіо "Культура" можуть також почути найсвіжішу інформацію про новини сучасного українського і світового кіномистецтва, ознайомитися з репертуаром та прем'єрами провідних театрів столиці й інших міст України, а також дізнатися про фестивальне і концертне життя країни.
 
Журналісти редакції літератури представляють в ефірі Радіо "Культура" класичні і сучасні твори як українських, так і закордонних письменників  у виконанні  провідних українських акторів.   Широко представлена в ефірі каналу Шевченкіана: звучать як фондові, так і сучасні записи творів Кобзаря. На каналі також багато науково-пізнавальних програм, зокрема, про мовні проблеми, книговидання, музейну справу, духовне життя християн.
 
Щодня в ефірі Радіо "Культура" - радіовистави з фондів УР або прем'єри радіовистав, підготовлені редакцією радіотеатру, а також інтерактивні передачі за участю акторів і театрознавців про проблеми і здобутки сучасного театру.   
 
Надзвичайно широко представлена на каналі музична палітра: тут і духовна музика, і «вічна класика», і симфонічна музика, і популярна пісня.
 
 
 
 
 
 

Слухати:

Контакти:

Ірина Славінська, продюсерка радіо "Культура" +38 (044) 239 63 53

Світлана Свиридко-Сєрова, заступник директора  +38 (044) 239 63 38

Світлана Короненко, заступник директора  +38 (044) 239 94 19

Наталія Грабченко, заступник директора, головна редакторка головної редакції культурно-пізнавальних програм

Наталія Коломієць, головна редакторка головної редакції літературних передач і радіотеатру

Олександр Пірієв, головний редактор головної редакції музичних та мистецьких передач

Олександр Денисенко, режисер  +38 (044) 239 62 57

Адреса: вулиця Хрещатик, 26, Київ, 02000