Мобільний додаток

Христина Соловій видала сингл з другої частини альбому Rosa Ventorum

20.09.2021 р., 09:31

Христина Соловій видала на стрімінгових сервісах сингл "До Краю". Одночасно на YouTube було оприлюднено кліп на нову пісню, режисеркою якого стала Олена Божко.

"У синглі "До Краю" є таке собі логічне продовження мого експерименту у жанрі фентезу-поп, який я сама ж і вигадала. Це пісня русалки, яка є дороговказом для загублених душ не тільки моряків, а всіх, хто заблукав у темряві або втратив віру у свою мету. Мені теж іноді буває лячно, страшно, і я неодноразово думала про те, щоб зупинитися і перестати це робити. В принципі, це один із виборів, які переді мною постають. "Люди, як кораблі" співав Скрябін, і для нього це була сумна істина, тому що корабель у відкритому морі є символом самотності проти стихії, і як ти відчуваєш себе в океані людей, коли весь світ проти тебе. В нашому житті не завжди штиль, але я хочу, щоб в цій пісні ви відчули, що ви не самотні у своїх думках, що ваша мета не недосяжна. І скільки б разів я не зупинялася в цій темряві, мій корабель все ж вийшов в море і я вже на пів шляху до мети. Я не можу зупинитись. Я хочу, щоб люди поділяли і щоб у їхніх головах бриніли такі думки, коли вони слухатимуть мою пісню "До Краю", ― розповіла Христина Соловій в ефірі шоу "Селекція" на Радіо "Промінь".

Пісня "До Краю" увійде до другої частини альбому Rosa Ventorum. Її реліз Христина анонсувала ще влітку, але змушена була перенести його випуск.

"Наступну частину альбому Rosa Ventorum ІІ спіткала така доля, яку я, в принципі, вже собі передбачила. Коли я отримала мастеринг деяких пісень з цієї частини, вони мені не дуже сподобалися, і я настільки захопилася їхнім доопрацюванням, що вирішила переробити аранжування. Я не Чайковський, щоб прив'язати себе лише до пір року. Це моя особиста Rosa Ventorum, мій власний компас, і я в ньому слухаю себе, і буду видавати частини тільки тоді, коли буду впевнена, що вони готові для того, щоб бути почутими. Але, попри всі ці виправдання і пояснення, я маю намір видати другу частину альбому вже на початку жовтня. І сподіваюся, що ніщо мені не завадить в цьому", ― розповіла Христина Соловій в ефірі шоу "Селекція" на Радіо "Промінь".

Нагадаємо, 10 вересня на цифрових музичних платформах група KALUSH і Христина Соловій випустили спільний сингл "Таксі".

Фото: Яна Сочевічек, Радіо "Промінь"

Христина Соловій видала сингл з другої частини альбому Rosa Ventorum

Новини по темі